O firmie

Home O firmie

HSW-LORRESTA Poznaj nas lepiej

Spółka HSW-LORRESTA działa na rynku nieprzerwanie, od 1 stycznia, 1999 roku. Od samego początku jesteśmy spółką z większościowym kapitałem zagranicznym, natomiast aktualnie, 100% udziałów w naszej spółce jest w posiadaniu krajowego kapitału. Dzięki temu, jesteśmy w pełni niezależni i jesteśmy w pełni bezpiecznym kontrahentem, z którym można śmiało podejmować współpracę.
Nasza firma wykorzystuje jednak po dzień dzisiejszy międzynarodowe rozwiązania techniczne i technologiczne. Dodatkowo, nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na oferowanie Państwu najwyższej klasy kruszywa z żużlu hutniczego, który dedykowany jest do przemysłu budowlanego i drogowego.
Bardzo cieszy nasz fakt, iż jako firma oferująca żużle hutnicze i inne odpady, jesteśmy marką, która wzbudza Państwa zainteresowanie i zaufanie. Nasze działania opieramy o ochronę złóż naturalnych, a także środowiska.

Co oferujemy naszym klientom?

Do Państwa dyspozycji jest kruszywo wyprodukowane z żużla stalowniczego o następujących granulacjach: 0-10 mm, 0-31,5 mm, 0-60 mm, 31,5-63 mm oraz 31,5-150 mm.

Jakie branże wspiera działalność naszej firmy?

Wspieramy branże związane z budownictwem oraz branżą drogową.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza spółka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży ekologicznego kruszywa, które wykonane jest na bazie żużla stalowniczego i innych odpadów. Jesteśmy jednym z liderów na rynku, który oferuje kruszywa produkowane przez nas samych. Przy naszej produkcji spełniamy wszystkie wymogi ekologiczne i jakościowe, które są istotne w wypadku budowy autostrad, dróg, ale także i nasypów, wałów przeciwpowodziowych, a także wypełnienia ubytków gruntu. Oferujemy Państwu także usługi transportowe, związane z maszynami budowlanymi.

Standardy Jakości

Certyfikat i badania jakości kruszyw wykonane według normy PN-EN 13242+A1:2010.

2450+

Ukończonych

Dostaw

12+

Krajów

24

Lata

Doświadczenia